Оновлення лінійок продукції Friction Master

                                                 Оновлення лінійок продукції Friction Master

Нашою перевагою завжди була можливість запропонувати продукцію найвищої якості у будь-якому ціновому сегменті, максимально відповідаючи запитам наших покупців. Використання сучасних матеріалів, раціональне застосування накопиченого нашими фахівцями досвіду і знань, і, як результат – нова розширена комплектація продуктів – дозволили оптимізувати продуктовий ряд Friction Master, спростити для покупця вибір, зробити продукцію компанії доступнішою.

З 2018 року в лінійках продукції Friction Master стануться зміни – з обігу виводяться лінійки MX і ELT. Буде здійснений запуск нової лінійки гальмівних колодок – Ultralife Ceramic, що об’єднує в собі кращі властивості лінійок Ceramic і Elite. Колодкам лінійки буде присвоєний префікс CMX, який зараз є присутнім в назві колодок Ceramic.

Для усіх колодок CMX поліпшено склад і комплектація. Тепер для цих колодок індекс μ рівний GG. Матеріали і комплектуючі відповідають актуальним екологічним стандартам. З 2018 року колодки лінійки CMX поставлятимуться в розширеній комплектації, що включає установочні комплекти. Колодки постачання 2018 року можна буде відрізнити по новій фірмовій упаковці.

Також були поліпшені склади і комплектація MKD. Кожна колодка комплектується противоскрипною пластиною, індекс μ для колодок лінійки тепер – не нижче FF. Надійне забарвлення опорної пластини захищає її від корозії і гарантує плавне переміщення колодки в супорті.

Для зручності Ви можете скористатися наступною схемою заміняємості моделей :

MX (Ultralife) – MKD (Black)

ELT (Elite) – CMX (Ultralife Ceramic)

Товари з префіксами MX і ELT будуть доступні для замовлення до вичерпання складських залишків.