Оновленні колодки лінії MKD

У грудні на склад компанії FRICTION MASTER надійшла оновлена лінійка гальмівних колодок серії MKD. Основна перевага цих колодок від їх попередників – це наявність протискрипних пластин.

 

Протискрипні пластини – це комплект пластин за формою, що нагадує гальмівні колодки і надівається на них з боку протилежної гальмівної накладки.

Протискрипні пластини – кращий спосіб боротьби з шумами в гальмівній системі. Без пластин окремі частини гальмівної системи можуть вібрувати, тим самим створюючи неприємні шуми.

www.predmet-foto.ru +7(926)785-24-53
Пластини зменшують силу і амплітуду вібраційних сил, цей ефект досягається завдяки демпфіруючому матеріалу з якого виготовляється пластина. Накладка збільшує масу, яка може гасити коливання між супортом і колодкою.

Також пластина, може виступати в якості термального бар’єру, щоб забезпечити стійку температуру колодки, для створення стабільного гальмівного моменту. Високоякісні накладки виготовляють з декількох шарів матеріалу, кожен з яких володіє різними коефіцієнтами демпфірування. Кожен з шарів підбирається інженерами для отримання найкращих показників NVH – Noise, Vibration, Harshnes (Шум, Вібрація, Жосткість), для конкретної гальмівної системи.